Daldan dala konan Emenike, ülkesinde güzel kadın bırakmadı.!

Karabükspor ve Fenerbahçe formaları giyen Emmanuel Emenike, evlilik yolunda ilerlediği 2013 Nijerya güzeli sevgilisi Ezinne Akudo Anyaoha ile ayrıldıktan sonra mayıs ayında 2014 Nijerya güzeli Iheoma Nnadi ile evlenmişti. Hızlı futbolcunun şimdi de 2018 Nijerya güzeliyle aşk yaşadığı Nijerya basınında iddia edildi. Nijarya’da güzel seçilen kadınların alayını gözüne kestiren çapkın futbolcunun, güzel kadın seçilen kişilere karşı zaafı olduğu konuşuluyorken, Emenike’nin diğer rakipleri “herif ballı abi, tipinde memenet yok ama ülkede güzel kadın bırakmayacak, endişeliyiz” yorumunda bulunuyor.

Güzeller Emenika’da Ne Buluyor?

Nijarya’da yaşanan hızlı aşk dedikodularına adı karışan Emenike’de kadınların ne bulduğu merak edilirken, çapkın futbolcunun Nijerya dışındaki dünya ülkelerinde seçilen güzellere de atlamasından endişe ediliyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda ise Emenike’nin karanlıkta görünmeyecek kadar siyah renkte olduğundan dolayı güzel kadınların Emenike’yi tercih ettiği konuşulurken, bu yorumlara itiraz diğer zenci ve aşırı esmer erkeklerden geldi. Ortak kararda ise genç adamın maddi açıdan Nijerya’lı güzellerin tercih sebebi olduğu kanısına varıldı.

Beyler Arası Kaos Çıkabilir..!

Nijerya’da dünya güzeli seçilenleri bir bir sırasıyla nikahına almaya başlayan Emenike, ülkede yaşayan erkekler arasında kaos çıkmasına da neden olacak gibi görünürken, uzmanlar Nijaryalı güzellerin Emenike’yi tercih etmelerinden dolayı, ülkedeki diğer erkeklerin morallerinin alt üst olduğu açıklamasında bulundu. Emenike’nin, 2018 yılında Nijerya güzeli seçilen kadınıda kendisine eş yaparsa, erkekler arasında stres ve kaos çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu belirten uzmanlar, diğer erkeklere de umutlarını kaybetmeme çağrısında bulundu.

__

Nijerya Magazininde Gündem Alt Üst Oldu.!

Ülkesinde düzenlenen güzellik yarışmasında birinci seçilen kadınlarla adı geçen Emenike, Nijarya magazininde en çok konuşulanlar arasına girdi. İddealarla ilgili suskunluğunu koruyan çapkın adamın, hakkında yazılıp çizilenleri okuyarak ilerleyen günlerde konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir