Atatürk’e Anıtkabir’de hakaret eden Safiye İnci gözaltına alındı..!

Gittiği Anıtkabir’de Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci, Sosyal medyada tepki almasının ardından Ankara’da gözaltına alındı. Avukat Turgay Özcan ve 15 arkadaşı ilk işlemleri başlatarak sosyal medya da duyurdu. Safiye İnci’nin gözaltına alındığı bilgisinin ardından sorgusunun sürdüğü bildirildi.

Ne Olmuştu?

Safiye İnci, Ankara’da gittiği Anıtkabir’de, sosyal medya hesabından yaptığı kısa canlı yayında, “Türkiye’yi Atatürk kurtarmamıştır, Atatürk, Tayyip Erdoğan’ın b*ku dahi olamaz” cümlesini kurmuş ve kısa süre içinde sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük tepki almıştı. Safiye İnci isimli nereden geldiği belli olmayan, siyah çarşafa bürünmüş sözde müslüman vatandaşın alacağı ceza merakla bekleniyor.

Özür Videosu Yayınladı..!

Anıtkabir’de yaptığı hakaretin ardından aldığı tepkilerden sonra özür videosu yayınlayan Safiye İnci, özür videosunda Atatürk’e hakaret ettiği videoyu sosyal medya hesabında paylaşmadığını, kendisini sinirlendiren bir arkadaşına mesaj olarak gönderdiğini, arkadaşınında sosyal medya da görüntüyü paylaştığını belirtti. “Ailemden de çok büyük tepki aldım, hakaret etmek istemezdim, herkesten çok özür diliyorum. Hakaret edecek biri olsam Anıtkabir’e gitmezdim. Tekrar tekrar özür diliyorum herkesten” cümlelerini kullandı.

İşte o özür videosu;

Adnan Oktar Olayında son durum ne?

Tıkla – İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir