Adnan Oktar, Kediciklerin cinsel organına peçete sokmuş..!

11 Temmuz 2018’de gözaltına alınan Adnan Oktar ve beraberinde ki 157 kişi  tutuklandı. 13 Kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, diğer şüphelilerin ise sorgusu devam etmekte.Savcılığın tutuklamaya sevk yazısında Adnan Oktar’ın birçok kadını dövdüğü, cinsel organlarına peçete soktuğu anlatılarak, “Oktar’ın mehdiliğine inandırılan kadınların, öncelikle örgütte yeni eleman kazandırılmasın da görevli erkek şahıslarla grup veya ayrı yarı cinsel ilişkiye zorlandıkları , çocuk yaştaki kızların dahi zorlandığı hatta cinselliği artırıcı ilaçların katıldığı içeceklerin kullanıldığı partilerin düzenlendiği ifade edildi. Bir çok kadına da eziyetler uygulanıp sapkın arzusunu kabul eden birer köle haline getirildikleri ilişki görüntülerinin şantaj amaçlı kullanıldığı belirtildi.

Suçlamaları Reddetti..!

kendisine Adnan Hoca denen Adnan Oktar, gözaltına alındıktan ve 31 ayrı suçla suçlandıktan sonra 31 Adnan olarak anılmaya başlandı. 31 Adnan ifadesinde suçlamaları red ederek, kendisinin arkadaş canlısı çevresi geniş biri olduğunu savundu. Kimseye şiddet uygulamadığını, çocuklara cinsel saldırıda bulunmadığını, bilakis böyle olaylara karşı biri olduğunu belirterek aylık 3.500 TL gelirinden başka bir geliri olmadığını söyledi. “3.5 lira gelirim var” ifadesini duyan vatandaşlar, 31 Adnan’ın 3,5 attığından dolayı bu ifadeleri kullandığı yorumunda bulundu.

Sevk yazısında ifadelerine yer verilen mağdurlardan E.A. ifadesinde Adnan Oktar ile sözde bir imam nikahı ile evlendirildiğini, zorla ilişkiye girdiğinini anlattı. Oktar’ın ‘Adnan Hoca’nın kedicikleri’ söyleminin de yine örgütün suç faaliyetlerini gizlemek amacıyla kullanıldığı belirtildi. Örgüt içerisine bulunan, “İmam Bacılar”, “Bacılar” ve “Kız Kardeşler” isminde gruplar olduğu ve bu gruplardaki tüm kadınların Adnan Oktar’ın eşi konumunda olduğu anlatıldı. Oktar’ın örgüt içerisinde her şeye karar verdiği anlatılan sevk yazısında, örgütün üst seviyelerinde bulunan üyelerinin bile Adnan Oktar karşısında itaatkar şekilde durdukları belirtildi.

Sevk yazısında Adnan Oktar’ın örgütün kurucusu ve lideri olduğu bu sebeple örgüt içerisinde gerçekleştirilen tüm cinsel saldırı, çocuğun cinsel istismarı, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, şantaj ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından, ayrıca küçük yaştaki mağdurlar S.M ve G.Ç’ye yönelik cinsel istismar eylemleri, müştekiler H.U ve E.A’ya yönelik cinsel saldırı ile 22 kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, cinsel saldırı ve çocuğun cinsel istismarı eylemlerine de bizzat iştirak ettiği, bu şekilde atılı suçları işlediği belirtildi.

KEDİCİKLER MAKYAJSIZDI!

Gözaltına alınırken 31 Adnan ile birlikte tutuklanan Kedicikler makyajsız görüntülendi. Kedicikleri makyajsız görenler makyajın gücüne bir kez daha şahit oldu. İşte o görüntüler ve yaşananların özetinin olduğu videomuz;

(Video açılması bir kaç saniye alabilir.Lütfen bekleyin)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir