Süper Loto’dan Sivrihisar’lı köşeyi döndü..!

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. 9 haftadır devreden Süper Loto’da nefesler kesilmiş ve açıklanacak sonuçlar bekleniyordu.Büyük ikramiye devrede devrede 27 milyon TL’ye ulaşmıştı. Gerçekleşen çekilişle birlikte 27 milyonluk ikramiyeyi kazanan talihli belli oldu. Büyük ikramiyeyi kazanan kişi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinden çıktı. İşte, 19 Temmuz Süper Loto sonuçlarından kazananlar;

Kazanan numaraların ve sonucun Sivrihisara çıktığını öğrenen vatandaşlar, telefonlarına akın ederek Eskişehir-Sivrihisar’dan tanıdık birileri varmı diyerek rehberinden bakmaya başladı. Kazanan şanslı talihlinin kimliği henüz net bilinmezken, telefon ile Sivrihisarlı tanıdıklarını arayanların ilk kullandıkları kelimenin “Toprağım, kardeşim, kader arkadaşım, dostum,hısım ve emmioğlu” olduğu Telekom Müdürlüğü tarafından tespit edildi. Şanslı talihli ile adını duyuran Sivrihisar ilçesi, bir anda Eskişehir’in en çok konuşulan ilçeleri arasına girmeyi başardı.

Bizlerde ekibimizle bu hafta sonu Sivrihisar ilçesinin tanıtım filmini hazırlama kararı aldık. Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin, ekonomik şartların ağırlaştığı bu günümüzde akraba sayısında artış olacağı tahmin ediliyor. Süper Loto çekilişinden 27 Milyon TL kazanan Sivrihisar’lı talihlinin bu parayı nerede kullanacağıda henüz bilinmiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir