Eskişehir’li yeni evlenecek çiftlere müjde..!

Eskişehir’de evlenecek çiftlere müjde eskisehirtelevole.com’dan geldi. Web sayfamız sponsorluğunda yeni evlenecek çiftlerin kendilerine özel seçtikleri şarkıyla profesyonel video klip çalışması ile Eskişehir’in çeşitli park veya alanlarında yapılacak olan video klip çekimleri çiftlerin evliliklerine dair ölümsüz bir eser ortada bırakmış oluyor. Çekimleri tamamlanan video klip çalışması yayına hazır hale getirildikten sonra YouTube Eskisehir Televole kanalına yüklenerek evli çiftler mutlu anlarını Eskişehir’den dünyaya duyuruyor.

İlk evlilik video klip çekimlerini Cem ve Ezel çiftine çeken ekibimiz, Cem ve Ezel çiftinden tam not aldı. Düşük bir bütçe ile yeni evlenecek çiftler evlilik anlarını sunan ekibimiz Eskişehir’li çiftlere uygun seçenekler ile watsapp hattından yardımcı oluyor. Sizlerde mutlu anlarınızı sevdiğiniz şarkı eşliğinde ölümsüzleştirmek ve güzel bir hatıra bırakmak için 554 233 2854 numaralı watsapp hattına yazabilirsiniz.

İşte Eskişehir’li Cem ve Ezel çifti için hazırladığımız Ferhat Göçer’in cennet şarkısı eşliğindeki o evlilik video klibi. Çift bu şarkının kendilerini anlattıklarını söyleyerek, bir birlerinin yanında cennet huzuru bulduklarını söylüyor. Bizlerde Ezel ve Cem çiftine mutluluklar diliyoruz.

İşte O Eskişehir’de gerçekleştirdiğimiz evlilik Klip çalışması;

(Video açılması bir kaç saniye alabilir.Lütfen bekleyin)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir