Eskişehir – Özlem Deri’den kredi kartsız, kefilsiz taksitli satışlar başladı..!

Eskişehir / Hamamyolu Caddesinde bulunan ve 1980 yılından bu güne deri işinde uzman olan Özlem Deri mağazaları kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürüyor. Deri deyince Eskişehir’de akla gelen ilk mağaza isimlerinden biri olan Özlem Deri, müşterilerine kredi kartsız, kefilsiz taksitli satışlarıyla alım kolaylığı sağlarken, mağazaya uğrayan müşteriler Özlem Deri’nin bu kampanyası ile istediği çeşit ürünü kolaylıkla alabiliyor. İşletme sahiplerinden Necdet Garip yaptığı açıklamada müşterilerinin kaliteli deri ile uzun yıllar boyu kullanabileceği ürünleri alabilmeleri için başlattıkları kampanya da, kredi kartı kullanmayan müşterilerinde yüzünü güldürmek istediklerini belirtti.

“Kalite asla tesadüf değildir” diyen Özlem Deri işletme sahibi Necdet Garip, kredi kartsız taksitli satışlarının yanı sıra kefilsiz taksitli satışlarıyla da, Eskişehir’li vatandaşların kaliteli ürünlerle buluşmasını sağladıklarını vurguladı. Kuruluş öyküsü, 1980 yılında Eskişehir Deri Sektörüne başlayan Özlem Deri çeyrek asırlık tecrübe ve deneyimiyle adını gerek verdiği güven ile gerek güler yüzüyle belleklere kazımayı başaran bir mağaza olmayı başarmıştır.

Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımlar, Bay/Bayan deri ve konfeksiyon giyimin yanı sıra Bay ayakkabı, cüzdan,kemer, Bayan cüzdan, çanta gibi bir çok ürünle Özlem Deri kalitesini tüketiciyle buluşturmakta olan Özlem Deri, müşterilerine sağladığı kredi kartsız ve kefilsiz taksitli satışları ile uzun yıllar boyu Eskişehir’de deri deyince akla gelecek olan ilk mağazalardan biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.

İşte Eskişehir – Hamamyolu Caddesi’nde bulunan Özlem Deri’nin tanıtım videosu;

(Video açılması bir kaç saniye sürebilir.Lütfen bekleyin)

 

( Sizlerde firmanız ve işinizin tanıtım film ve haberleri için Eskisehir TeleVole Watsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz : 554 233 2854 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir