Rus Model Katerina, O klip için saçlarını kesti..!

Rus Model Katerina, tatil için geldiği Antalya’da bir arkadaşının vesilesi ile Eskişehir’li Dj Engin Dee ile iletişim kurarak, arkadaşının kamerası ile kendi görüntülerini çektirip, meil ile Eskişehir’de kendi stüdyosunda remix müzik yapan Dj Engin Dee’ye ulaştırdı. Meil yoluyla aldığı görüntüleri bilgisayarına indiren Engin Dee, görüntüleri son yaptığı “Soner Sarıkabadayı – Tarifi Yok” isimli remix çalışmasında kullandı.

Klibi facebook Dj Engin Dee isimli sayfasından takipçileri ile paylaşan Engin Dee, “Soner Sarıkabadayı’nın” son şarkısı “tarifi yok” şarkısını telif hakkı dolayısıyla You Tube deki kanalına yükleyemedi. Ancak şarkıyı beğenen Katarina, görüntülerinin başka bir şarkıda kullanılmasına izin vermeyerek, videosunun You Tube’de olmamasını istedi. Rus Modelin isteği üzerine hazırlanan video klip, facebook Dj Engin Dee isimli sayfada yayında kaldı.

Klipte Katarina uzun sarı saçlarını keserek, klibin sonunda maço bir erkek kılığına bürünüyor. İşte Engin Dee Remix versiyonu ile hazırlanan Soner Sarıkabadayı “Tarifi yok” şarkısına hazırlanan o klip:

(Video açılması bir kaç saniye alabilir.Lütfen bekleyin)

Soner Sarıkabadayı feat Dj Engin Dee – Tarifi Zor / Remix

Soner Sarıkabadayı feat Dj Engin Dee – Tarifi Zor / RemixDaha fazla remix müzik için: https://www.facebook.com/djengindee/

Posted by DJ ENGİN DEE on Sunday, 1 July 2018

__

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir