Gelin adayları evet demeden önce, LİLİA gelinlik mağazasına koşuyor.!

Eskişehir – İsmet İnönü Caddesi’nde, Venedik Pastanesi’nin karşısında, Onur Eczane’nin hemen üst katında bulunan gelinlik mağazası Lilia, fiyatları ve trend gelinlikleri ile adeta gelin adaylarını evet demeden önce kendisine koşturuyor. Bir birinden özel ve sınırsız dikimleriyle gelin adaylarını büyüleyen Lilia Gelinlik mağazası sahibi Songül Öztürk, mağazasına gösterilen ilgiyi güleryüz ve kaliteye bağlıyor. Öztürk; “Günümüz modasını yakından takip ederek gelin adaylarına sunduğumuz imkanlar onların da yüzünü güldürüyor. İnsanları mutlu etmek güzel bir şey, onların mutlu günlerinde Prenses’ler gibi olması için var gücümüzle çalışıyoruz” diyor.

Damatlar da Mutlu..!

Gelin adaylarını evet demeden önce kendine koşturan, Eskişehir’in en popüler gelinlik mağazalarından biri olan Lilia Gelinlik mağazası, gelin adaylarının yanı sıra çeşitli fiyatlarıyla damat adaylarını da mutlu ediyor. Eşine evlilik teklifinden sonra kendisini ve eşini Lilia Gelinlik mağazasında bulduğunu belirten 4 yıllık evli Rüstem S. onlardan biri. Rüstem S.; “eşime ilk evlenme teklifi ettiğimde bana Lilia demişti. Anlamadım tabi doğal olarak. Bu ne demek diye sorduğumda yarın görürsün dedi. Ertesi gün Lilia Gelinliğe giderek gelinliğini beğenmiş. ‘Gelinlik işi hazır, sana evet diyorum’ deyince telefonda benim jeton düştü ve bugün evliyiz” şeklinde konuştu.

Başta Çok Korkmuş…

Gelinlik fiyatlarının aşırı pahalı olduğunu düşünen Rüstem S. Lilia Gelinlik mağazasındaki fiyatları duyunca tüm korkusunun bittiğini belirterek, evlenecek çiftlere bu mağazayı şiddetle tavsiye ettiğini vurguladı. Birbirinden özel seçenekler ile müşterilerine hizmet veren Lilia Gelinlik mağazaları (0.222) 220 2075 numaralı telefondan randevu sistemiyle hizmetine tam gaz devam ediyor. İşte Lilia Gelinlik mağazasının içinden çekilen görüntülerle tanıtım filmini sizlerle paylaşıyoruz.

(Video açılması bir kaç saniye alabilir.Lütfen bekleyin)

(Tanıtım Videolarınız için : Watsapp : 554 233 2854 ‘ten bize ulaşın.)

 

 

__

__

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir