Sitemiz kurucusu Türkiye’yi yasa boğan olayla ilgili konuştu..!

Web sayfamız eskisehirtelevole.com kurucusu Engin Değirmenci, Türkiye’yi yasa boğan çocuk katliamlarıyla ilgili konuştu. “İnsanın televizyon açıp haber dinleyesi gelmiyor, bu pislik cani yaratıklar için derhal gerekenler yapılmalı ve bu acı olaylar bir daha yaşanmamalı” diyen Değirmenci, siyasetçilerin bir an önce bu sorunu çözmelerinin gerektiğini belirtti. “Ateş düştüğü yeri kavuruyor” diyen Değirmenci, “Referandum da evet gelirse sayın Erdoğan İdamı onaylarım demişti, ancak referandumdan sonra evet gelmesine rağmen bu konuda tek bir adım atılmadı” diyerek eleştirilerini dile getirdi.

Çözüm için “Çin İşkencesi…”

“Yıllardır yurt dışından ithal etmediğimiz şey kalmadı, samanı bile ithal ettik. Geriye ithal edilmesi gerelen Çin işkenceleri kalmıştır. Böyle sapık ruhlu yaratıklar için yavaş yavaş en acılı şekilde ölümün gerçekleşmesi gerekiyor. Zira bu sapıklar için gündem de konuşulan hadim etme cezası oldukça basit bir cezadır. Kişinin sapkınlığını bitirmez” diyen Değirmenci, “bu tür gözü dönmüş yaratıkların hadim edilmesinin bir faydası olmaz. İnsanca yaşamayı bilmeyen bu yaratıkların idam edilmeleri bile kolay ölüm olur. Küçük yaştaki bir çocuğa bu pisliği yapacak kadar adileşen birine yakışan en güzel ceza ağır ağır işkenceli şekilde imha edilmesi olacaktır” şeklinde konuştu.

Bu Sapkınlıkların nedenleri neler olabilir?

Çin işkencelerinin bu tür canice yapılmış olaylar için çözüm olacağını düşündüğünü belirten Engin Değirmenci, bu sapkınlıkların nedeninin “akıl ve ruh sağlığı bozukluğu” sorunu olduğunu belirtti. “Bunu yapabilen biri insan olamadığına göre insanca bir davranışı asla hak etmiyor. Doğaya ve doğa da bulunan her canlıya bu sapkınların zarar verebileceği düşünülmeli ve tek kelimeyle hadim değil imha edilmeli. Toplumun bu yönde beklentisi büyük. Şimdi herşey ülkeyi yönetenlerde. Cumhurbaşkanı’ndan muhalefete bu sorunu en kısa sürede çözmeleri toplum tarafından bekleniyor. Güçse güç, yetkiyse yetki. Millet her yetkiyi nasılsa verdi, öyleyse ucu bucağı şuraya kaçar diye kimseyi oyalamayın ve gerekeni yapın” diyerek siyasetçilerin vakit kaybetmeden gerekeni yapmalarını istediğini belirtti.

Bu Acı Haberler İnsanları Etkiliyor…

Yaşanan bu tarifsiz acıların tüm vicdanlı ve merhametli kişileri derinden etkilediğini belirten Değirmenci, “normalde web sayfası olarak gülümseten olayları okurlarımıza yazıyoruz fakat bu tür olaylar yüzünden insanın güldürecek olayları arayıp yayınlaması içinden gelmiyor. Bizde günlerdir bu olaylarla ilgili derin üzüntü yaşıyoruz. Okurlarımız farketmiştir bir haftadan fazladır haber paylaşımlarımızı azalttık. Sebebi budur, yapılan canilik tüm insanlığa yapılmıştır. Herkes tepkisini yüksek sesle göstersin, başta bu olaylara istismar deyip geçiştiren yalaka medyamız toplumun sesini duysun. Dilerim bir daha böyle haberler duymayız” diyerek duyarlı olan her vatandaşa teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir